Telefon:
+420 321 622 331
+420 605 936 699

E-mail:
volno@email.cz
Odkazy:

www.autistik.cz - Sdružení pro pomoc lidem s autismem

www.mukolin.cz – Město Kolín

www.helpnet.cz – Informační portál pro osoby se specifickými potřebami


Kolín
+C

Max.: +

Min.: +

po, 18.03.2013


Aktuality:


TESCO PROJEKT PRO VOLNO
16.5.2018

Opět můžete podpořit náš projekt v obchodním domě Tesco. Tentokrát v Poděbradech a Pečkách. Děkujeme za podporu.

Tesco-projekt.pdf


VOLNO VE VOLNU
18.4.2018

V pondělí 7.5.2018 bude Středisko respitní péče uzavřeno. Děkujeme za pochopení.


MODRÝ DEN
2.4.2018

I letos se můžete přidat k "Modrému dnu" - dnu porozumnění lidem s autismem.

Autismus - modrý den.JPG


VESELÉ VELIKONOCE
28.3.2018

Z Volna Vám přejeme hezké jarní dny a veselé Velikonoce.

Veselé Velikonoce.pdf


MASOPUST VE VOLNU
13.2.2018

Letos jsme ve Volnu podle staročeských tradic slavili Masopust. Na zahradě jsme se sešli v originálních maskách. Průvodem jsme obešli okruh okolo sídliště. K veselé náladě jsme hráli na kytary a zpívali, mlsali a kolemjdoucím rozdávali masopustní koláče. Koho bolely nohy, mohl se svézt na živých konících nebo poníkovi, kteří za námi při této příležitosti také přijeli. Na konci průvodu jsme si na zahradě ještě zazpívali, zatančili a snědli něco dobrého.

Masopustní rej - únor.pdf


ZIMNÍ HRY
8.2.2018

8.února jsme se tradičně zúčastnili Zimních her v hale v Borkách. Letos náš "curlingový tým" čekala spousta soutěží, výborného občerstvení, zábavy a samozřejmě taky nesměla chybět závěrečná odměna.

Zimní hry.pdf


MASOPUSTNÍ REJ VE VOLNU
2.2.2018

Zveme Vás, děti i dospělé, na Masopustní rej do Volna. V úterý 13. 2. od 15.30 h. Sejdeme se na zahradě a vyrazíme v masopustních maskách s veselou hudbou a písničkami průvodem po sídlišti. Průvod se potom vrátí do Volna, kde nás čeká zábava a jídlo. Určitě nezapomeneme na výborné koblihy či koláče, i něco slaného připravíme. Pokud budete chtít něco dobrého přinést, určitě se zlobit nebudeme, ale podmínkou to není. Přijďte se s námi pobavit a nezapomeňte si masky. Těšíme se na viděnou!

Masopustni rej.jpg


KRÁSNÉ VÁNOCE!
22.12.2017

Celý kolektiv Střediska respitní péče Volno přeje krásné a pohodové Vánoce a šťastný rok 2018!

PF 2018.jpg


PODZIMNÍ VOLNO
20.10.2017

Ve čtvrtek 2.listopadu Vás zveme na"Podzimní volno". Čekají na Vás laskaví strašidláci, kteří Vás provedou tvořivými dílničkami a dalšími zábavnými činnostmi včetně dovádění a her. Vlastní masky (strašidelné i ty milé) na akci jsou vítány. Času u nás můžete, strávit kolik budete chtít a jak Vám strach dovolí. Přijďte s dětmi a klidně i bez nich, jen tak se podívat. Připravili jsme pro Vás i děsivě dobré pohoštění. Těšíme se na Vás!

Podzimní volno.pdf


LÉTO VE VOLNU
1.9.2017

I letos jsme v létě ve Volnu zažili spoustu dobrodružství. V army týdnu jsme zdolávali různé překážky, zkusili jsme se plavit jako námořníci, zavítali jsme se do dávných dob dinosaurů a pralidí, poznávali jsme svět hmyzu i pohádek. Na výletech jsme navštívili blízké i vzdálenější krásy naší země. Doufáme, že si všichni odnesli nezapomenutelné zážitky a těšíme se, co nás čeká na podzim.

Léto ve Volnu.jpg


1